Nejneoblíbenější činnost

18. listopadu 2005 v 18:23 | biamart |  Příběhy
Dlouho mě to míjelo, ale zase je to tady.
Tak co, pustím se do toho? Asi už dneska, ať to mám za sebou, jsem připravený, a kdyby náhodou něco chybělo, můžu to koupit.
Musím ten kufr napřed najít. Teď nevím. Je ve sklepě nebo někde vzadu ve skříni? Napřed půjdu do skříně. Jasně. Cestou nejmenšího odporu.

Jo, byl tam. Tak. Čím začnu? Klasika, na dno kufru boty. Které? No buď zimní nebo podzimní. No jo, zimní jsou těžší. Zbytečně budou v kufru zavazet. A v letadle si je stejně mohu sundat. Fajn, dám tam mokasíny. Teď sako a černé kalhoty. Sice by se neměly pomačkat, ale zase pomačkají košile a tak. Vždyť v hotelu se vyvěsí. Prostě všechny těžké věci na dno. Takže i vařič. Kde ale je?.. Kde může být?.. Naposledy jsem ho měl někdy v září. To mi připomíná, že musím koupit nějaké jídlo. Ne na celou dobu, ale aspoň na půlku jo. Kdo se má taky živit těma jejich kobylkama a mořským koníkama. Jídlo. Hlavně nesmím zapomenout na nejdůležitější věci. Peníze a pas!!! Když mám peníze a něco jiného zapomenu doma, tak to vlastně můžu kdykoliv někde koupit. Jasně. Proč z toho balení dělám takovou kovbojku? Ulevilo se mi. Vždyť o nic nejde. Jen se nesmí zapomenou na důležité věci. Takže dál. Kde jsem to skončil? Vařič. Kdepak asi je, vaříček...?
Našel jsem ho!! No dneska to jde úplně samo. Vypadá to, že budu docela brzy hotov. Konec legrace. Nejdůležitější věci jsou holící strojek, nějaké knížky - jinak bych se ve volném čase ukousal nudou - , něco ke studiu a něco na zdraví. Vezmu si myslivce. Tedy Myslivce. Lepší by asi byla slivovice, ale nějak s ní nemám dobré "zkušenosti". A třeba becherovka? Tu bych už neodlepil. Něco k dezinfekci žaludku je však potřeba. Dál to bude zimní bunda. Je blbé datum, na jihu bude pěkně, na severu už ale zima. To znamená, že i teplé ponožky, rukavice! a možná i čepici. ... Ne, čepici ne, nejedu na Sibiř. A dál šest bílých košil, pro jistotu kravatu, pak nějaké normální košile, jednu místo svetru, svetr, pyžamo. Bačkory nemusím, ty jsou na hotelu. No jsou to spíš bačkůrky, ale to se vydrží. Jo, a dál plavky a brýle do vody. Co kdyby? A vlastně i normální brýle, futrál na ně a čočky. A když čočky, tak i černé brýle. Na severu bude určitě sníh, a to pak pěkně štípe. Teď nějaké trika a díry zacpu ponožkama a slipama a papírovýma kapesníkama, nesmím zapomenout na léky, pojišťovna už je zařízená, letenky budou na letišti. A kalhoty! Musím mít přece náhradní. Stačí jedno vylité víno a problém je na světě. Zubní kartáček přece! a pasta. Už začínám být nervózní. Stihnu to? Hlavně aby neměl kufr nadváhu. To snad už musí být všechno! Proč si nepíšu seznam. Stačilo by ho vždy před cestou najít, přečíst a byl by klid. Příště nesmím zapomenout No ale vždyť si ho zase nepíšu! Tak příště. Určitě. Příbory! Když si přece beru jídlo a vařič, musím mít sebou příbory. Teď už jen zvážit. Co??!!! 27 kilo?
......
Tak, a znova....
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama